Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НЕВИДЕН СКАНДАЛ НАПРАВИ МАЖОТ!!! Тој пред сите гости докажа дека жена му не носи негово и брутално ја понижи !

На Редит се појави видео во кое наводниот маж тврди дека неговата сопруга носи дете од друг маж, поточно негов пријател. Видеото настанало на забавата наречена baby shower, односно прослава на која се дарува бебето, а во него се гледа како сопругот пред сите гости ја обвинува сопругата за неверство. Тој дури и во присуство на својот адвокат вади докази дека трудната сопруга била неверна. 

– Знаете дека чекам син, сепак погледнете го ова. Знаете дека ќе станам татко, но сите превидовте еден детаљ. Ова е доказ дека е трудна шест, а не четири месеци, рекол тој.  

Сопругата сакала да го прекине за муабетот да го продолжат на сам, но тој бил одлучен во намерата да ја открие вистината.

– Ова дете не е мое. Ова е забава за нив двајца, рекол мажот.

Таткото на жената останал во шок, а секако и останатите гости, кои немале по кого па удриле по љубовникот кој добил и торта во глава. 

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...