Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Брена призна : Поради големата трема што ја имал ме запроси МРТОВ ПИЈАН !!!

Лепа Брена во една прилика раскажала дека нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ за да ја запроси испил пола шише алкохол. Имено, како што раскажала, некогашниот тениски ас имал страшна трема кога требало од таткото на пејачката да ја побара нејзината рака.

– Бобан сакаше да се венчаме. Имав само еден услов – да ме побара по старскиот обичај, но тој не го стори тоа затоа што имаше трема. Се најдовме на фестивал во Германија. Бобан за да ја ублажи тремата испил пола шише курвоазје, пред да се сретне со татко ми. А тато претходно го подготвив малку да се колеба и да си игра со него. Но штом Бобан ме запроси, тато рече: „Деца нека ви е со среќа.“ Кога подоцна го прашав зошто не направи како што му реков, ми одговори: „Ќерко толку се влечкавте што мислев дека никогаш нема да се омажиш“, раскажала Брена.

најчитани вести

Македонија

Советничката од ВМРО-ДПМНЕ во Битола, Анита Ангелевска која викендов побара оставка од претседателот на партијата Христијан Мицкоски за „Утрински брифинг“ на Слободен печат појасни...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...