Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Жељко Ражнатовиќ Јуниор ЗНАЕ ВИСТИНСКИ ДА УЖИВА!

Пејачката Анастасија слободното време воглавно го поминува во друштво со својот внук Жељко.

А дека е така неретко потврдуваат слики и снимки од синот на Вељко и Богдана, со што секој пат ги одушевува своите следбеници.

Овој пат објавила фотографија каде што малиот лежи на огромен кревет, а гордата тетка прави се за да му удоволи на бебушот.

“Здраво мали, здраво. Душо моја, срце мало“, се слуша во позадина.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...