Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НИТУ БРЕМЕНА НЕ ПРЕСТАНУВА ДА ПРОВОЦИРА – ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ ПОЗИРАШЕ ГОЛА

Познатата манекенка Емили Ратајковски е решена да си ја врши нејзината работа, иако е бремена во 20-та недела.

29-годишната убавица е целосно гола и позира во нејзиниот стан во Њујорк.

На својот Инстаграм профил, Емили објави две фотографии каде е потполно гола.

Шармантно ги покрива интимните делови на телото. 29-годишната манекенка пред некое време ја потврди веста за бременоста за магазинот „Вог“, додека не сакаше да го открие полот на бебето.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...