Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Никол Шерцингер блеска во црвено-бели бикини на плажа !

Никол Шерцингер во вторникот ги загреа нејзините следбеници со новите фотографии на Инстаграм кога се појави во бикини.

42-годишната sвезда го покажа пресекси тело во црвено-бело бикини додека шеташе покрај плажа.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...