Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ИНСТАГРАМ ГОРИ! Еве зашто мажите паѓаат пред Јована

Ако некој знае како да ги запали социјалните мрежи со единствена слика, тогаш тоа е секако Јована Гајиќ. Избраничката на Зоран Тошиќ, која ја следат над 135 илјади луѓе на Инстаграм, е во центар на јавноста речиси секој ден поради нејзините објави и смели комбинации на облека.

Кога ќе го погледнете нејзиниот профил, покрај нејзиниот беспрекорен изглед, лесно може да се забележи дека што и да облече одлично и стои. Од најшироки тренерки, до најтесниот и најотворен фустан.

Во последно време се чини дека одлучи да го споделува изборот на нејзината гардероба почесто со своите придружници, а комбинациите за кои се одлучува ретко кои жени би можеле да ги претстават на вистински начин.

Меѓу последните објави е селфито на Јована од лифтот, во црвен фустан со длабоко деколте и уште подлабок шлиц.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...