Connect with us

Hi, what are you looking for?

Свет

ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Меланија Трамп има двојничка!?

Различни фотографии од Меланија Трамп со нејзиниот сопруг Доналд Трамп, поттикнаа теории на социјалните мрежи дека првата дама на САД има двојник.

Теориите дека Белата куќа го користи двојникот на Меланија Трамп со години се шират на социјалните мрежи, пренесува РТ.

Сега се загреваат по неколку фотографии од Меланија Трамп во нешто поразлично издание. Денес е направена последната фотографија, на која се гледа насмеана Меланија Трамп со американскиот претседател.

Ова е особено сомнително за корисниците на социјалните мрежи, бидејќи сметаат дека таа никогаш не се смеела на досега направените фотографии.

Сепак, некои ги искористија тие теории за да се нашалат, изјавувајќи дека „двојничката“ на Меланија Трамп личи на покојниот актер Дик Сарџент, додека други тврдат дека ја играл комичарот Саша Барон Коен.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Забава

Бил самец кој стареел и не очекувал дека ќе создаде семејство, но никогаш не се покајал ова што го направил. Џорџ Клуни во неодамнешно...