Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Бијонсе покажа дека и на 39 години СИ ГАЗИ

Светски познатата пејачка, Бијонсе, ги воодушеви обожавателите со нејзиниот облик на телото додека ја претстави новата колекција облека за нејзиниот бренд „ Ivy Park “.

39-годишната пејачка изгледаше прекрасно додека позираше облечена во костими за капење во нане боја.

Таа позираше на бел пиедестал додека во позадината имаше поле со цвеќиња, кое беше создадено преку компјутер.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...