Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Карлеуша на снимање дошла без ГАЌИ?!

За разлика од вчерашното пристојно издание, Јелена Карлеуша на денешното снимање на Ѕвездите на Гранд се појавила во убиствена комбинација и без гаќички. И тоа е јасно како ден, зашто под црното мини фустанче со длабоки изрези на колковите, нема услови за долна облека без истата да се види. 

Околу половината Карлеуша носела црн ремен, а на нозете куси тренди кожени чизмички.

И доста е со описот, зашто и онака после овие фотки тешко дека некој ќе прочита што сме напишале. 

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...