Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Емили Ратајковски ВО СЕК*И издание во БИКИНИ !!!

Емили Ратајковски ја покажа феноменална форма во неделата кога позираше во едни од нејзините познати бикини.

Манекенката и актерка сподели неколку фотографии на својот Инстаграм профил и изгледаше неверојатно.

најчитани вести

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Атрактивната романска манекенка и актерка моментално ужива во љубовна врска со синот на богат италијански бизнисмен. Пред тоа? Пред неколку години, романската манекенка Мадалина Генеа...

Забава

Захиа Деар, која се прослави како малолетна проститка која меѓудругото спиела и со француските фудбалери Франк Рибери и Карим Бензема, денес е дизајнерка, модел,...

Забава

Тиквата е зеленчук кој е богат со хранливи материи кои го зајакнуваат организмот и затоа треба почесто да ја има на нашата трпеза. Ја одржува...