Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Дуа Липа со провокативни слики и сек*и издание !

Пејачката неодамна сподели неколку фотографии со нејзините со следбениците, каде се појавува облечена во краток фустан.

Дуа Липа знае како да ги испровоцира нејзините фанови од машката популација доволно за да не дозволи да ги тргнат очите од нејзиниот профил на Инстаграм.

Дуа е позната по својот посебен вкус кога станува збор за модата, а и овој пат се појави во уникатно издание.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...