Connect with us

Hi, what are you looking for?

Свет

Оваа година е стресна за сите , бебињата се раѓаат со БЕЛА КОСА! НЕВЕРОЈАТНА ФОТОГРАФИЈА

Ова девојченце е вистински хит на интернет, откако нејзините родители на Редит објавиле фотографија на која се гледа дека бебето има седа коса. Тие се пошегувале за нејзината боја, но некои сепак мислат дека се работи за стрес заради оваа 2020 година. 

Необичната боја на коса предизвикала многу реакции, а највпечатлив бил коментарот дека „2020 година е толку стресна што и бебињата се раѓаат седи“. На ова се надоврзала и една бабица, која рекла дека за време на работниот стаж имала можност да види бебиња со бела коса и дека отсекогаш ги нарекувала самовили затоа што косата им била толку магично сребрена. 

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...