10 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

Карлеуша во ново изданије и фризура „ДОБРА ДЕВОЈКА“, ама под вратот нема пристојно ништо !!!

На денешното снимање на новата епизода од Ѕвездите на Гранд, Јелена Карлеуша повторно сите објективи ги заврте кон себе. Во студиото на Кошутњак таа се појавила во прилично „прибрано“ издание и со косата сплетена во плетенки. Што за неа е чудно, бидејќи во последно време се појавува во парчиња кои ретко кој би ги носел.

Денес дошла во светкаво фустанче во зелена боја, кое си е кусичко, да нема дилема, но тоа не е она што го привлекло вниманието. Сите ги забележале нејзините версаче-сандали во „нуд“ нијанса, кои одлично се вклопиле во изданието, а за нив интересно е дека чинат скромни 1 250 долари.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести