Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Карлеуша во ново изданије и фризура „ДОБРА ДЕВОЈКА“, ама под вратот нема пристојно ништо !!!

На денешното снимање на новата епизода од Ѕвездите на Гранд, Јелена Карлеуша повторно сите објективи ги заврте кон себе. Во студиото на Кошутњак таа се појавила во прилично „прибрано“ издание и со косата сплетена во плетенки. Што за неа е чудно, бидејќи во последно време се појавува во парчиња кои ретко кој би ги носел.

Денес дошла во светкаво фустанче во зелена боја, кое си е кусичко, да нема дилема, но тоа не е она што го привлекло вниманието. Сите ги забележале нејзините версаче-сандали во „нуд“ нијанса, кои одлично се вклопиле во изданието, а за нив интересно е дека чинат скромни 1 250 долари.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...