Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЗА БРЕНА НЕМА ЗИМА: Малку и беа Јадранот, Италија, Монако, па отиде и на Флорида

Лепа Брена моментално се наоѓа на Флорида, од каде објави видео на кое на своите следбеници на Инстаграм им покажа како ужива. 

Имено, од терасата го снимила фантастичниот поглед, во кој ужива. 

Инаку, Брена неодамна ги посети и Италија и Монако, а престојуваше и во Црна Гора и Хрватска. 

https://www.instagram.com/p/CDt4_D7FR08/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...