Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЕМИНА ЈА ИСПРОВОЦИРАА: Тој е завршена приказна

Емина Јаховиќ не е во добри односу со бившиот сопруг Мустафа Сандал, со кого има два сина Јаман и Јовуз.

Пејачката за турски медиуми одбила да зборува за него, истакнувајќи дека тој е само татко на нејзините деца и ништо повеќе.

“Тој дел од мојот живот е завршен, несакам да зборувам за тоа, несакам да зборувам за Мустафа, тоа е готово. Тој е завршена приказна во мојот живот. Тој е само татко на моте два сина. Тој има свој живот, јас имам свој и готово. Јас ништо неморам, неморам да зборувам за него, тоа е готово, тој е татко на моите два сина и тоа е се што имам да кажам“, изјавила пејачката за тамошните медиуми.

најчитани вести

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...

Забава

Атрактивната романска манекенка и актерка моментално ужива во љубовна врска со синот на богат италијански бизнисмен. Пред тоа? Пред неколку години, романската манекенка Мадалина Генеа...

Забава

Захиа Деар, која се прослави како малолетна проститка која меѓудругото спиела и со француските фудбалери Франк Рибери и Карим Бензема, денес е дизајнерка, модел,...