Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Најстрашна снимка од 15 секунди во 2020. година: ЌЕ СЕ ПРЕПАДНЕТЕ како никогаш предходно… (видео)

Подобро да седете ако го гледате некаде надвор

Страшна снимка во траење од 15 секунди тешко во 2020 година ќе најдете поужасна од оваа.

Нема врска со корона вирус, иако би било логично да има. Нема врска и со некои несреќи или убиства…

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...