6 C
Skopje
вторник, април 20, 2021
spot_img

ЛЕГЕНДАРНИОТ ШВАРЦЕНЕГЕР НА НОВА ОПЕРАЦИЈА НА СРЦЕТО

Славниот Арнолд Шварценегер мораше да направи операција на срцето, но постапката помина во најдобар ред, па затоа актерот објави на својот Инстаграм профил.

“Имам нов аортен вентил заедно со мојот нов белодробен вентил од последната операција. Се чувствувам фантастично и веќе шетам по улиците на Кливленд”, објави актерот и поранешен гувернер на Калифорнија на Твитер во петокот.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести