Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО +18) За албанската адвокатка нема граници : Овој пат ГОЛА ВО КАДА ЗАЕДНО СО ДРУГА ДЕВОЈКА

Секси адвокатката, Редона Кочи ги полуди нејзините следбеници со жешки фотографии на социјалните мрежи.

Таа позираше скрос гола друга девојка покриени со ливчиња од рози.

Редона Кочи е позната по своите жешки пози на социјалните мрежи.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...