Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

На ОВЕНОТ, БЛИЗНАЦИТЕ и СКОРПИЈАТА СЕ*СОТ едноставно не им излегува од глава!!

Дали сте знаеле дека овие тројца претставници на зодијакот по цел ден можат да фантазираат за секс и всушност, веројатно, тоа и го прават секојдневно:

Овен

Човек без срам. Кога сака секс, само тивко се прикрадува и додека се освестите неговата рака веќе е на саканото место. Овенот нема проблем да го побара тоа што го сака, односно без ниту еден збор ќе ви даде до знаење дека сте му неопходни сега и тука. Нема врска ако околу вас има еден куп луѓе или моментот не е најсоодветен. Неговите еротски импулси се посилни од што било. Предиграта не го интересира, туку акцијата. Што побрзо, тоа подобро е неговото мото. Ако мора да апстинира повеќе од 48 часа, сметајте за мртов човек. За него понекогаш квантитетот е поважен од квалитетот.

Близнаци

Со самиот стил на облекување повикуваат на секс. Нивното одење и појавување е незаборавно. Би го одвлекле и најнепривлечниот партнер во собата само за да му ги покажат своите знаења. Овој претставник на зодијакот сака да се движи во различни друштва, со различни типови на луѓе, затоа не се чудете ако им се пушти на сите  кои ги познавате. Не им се страни и фантазиите за повеќе мажи или жени истовремено, бидејќи потајно сакаат секс во група.

Скорпија

За скорпијата сексот е лов! Сака костими, играчки, помагала, па лесно ќе ве натера да бидете нејзин роб. Често не може да се воздржи од секс, па затоа го има пробано и на најневозможните места. Колку се поголеми шансите да биде фатена во акција, толку е поголемо уживањето. Скорпиите секогаш сакаат да гледаат, но и да бидат видени.  

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...