Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Српската пејачка ја полуди публиката – на сред концерт ги покажала градите

Популарната српска пејачка за време на својот настап се појави со сосема нова фризура, но во текот на вечерта, фановите наместо во новиот имиџ не престанаа да гледаат во нејзиното деколте.

Додека таа пеела со сета енергија во себе корсетот не и мирувал, а доказ се папараците кои неуморно го сликале секој детаљ.

Српските медиуми пишуваат дека градите на пејачката неколкупати во текот на вечерта и испаднале, а особено тоа го забележувале фановите во првите редови од ноќниот клуб.

Таа во неколку наврати си го фаќала и долниот дел од телото, со што машкиот дел од публиката со задоволство уживал во нејзиниот секси настап на сцената, погледнете.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...