Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО+ВИДЕО) Ким Кардашијан ја полуди машката популација

Ким Кардашијан често ги рекламира најновите колекции на долна облека , па со тоа секогаш привлекува најголемо внимание.

Истото се случи неодамна кога што објави атрактивна слика, а потоа со следбениците го сподели видеото каде се појави во жешко издание.

Првично  излезе веста дека е една од   најбогатите жени а сега продолжува да го привлекува вниманието со облините на телото и провокативните фотографии.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...