9 C
Skopje
вторник, април 20, 2021
spot_img

(ФОТО+ВИДЕО) Ким Кардашијан ја полуди машката популација

Ким Кардашијан често ги рекламира најновите колекции на долна облека , па со тоа секогаш привлекува најголемо внимание.

Истото се случи неодамна кога што објави атрактивна слика, а потоа со следбениците го сподели видеото каде се појави во жешко издание.

Првично  излезе веста дека е една од   најбогатите жени а сега продолжува да го привлекува вниманието со облините на телото и провокативните фотографии.

https://www.instagram.com/p/CGnU1_3A1RK/?igshid=u22d6zqrdti4

Читај Следно

10,347FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести