Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Јелена од Драчево денес слави роденден и се пофали со фотка без филтер! Еве колку години полни актерката

Актерката Јелена Јованова или како што уште сите ја знаат – Јелена од Драчево, поради ликот кој го толкуваше во серијата „Преспав“, денес слави роденден.

Денот кога дошла на свет убавата актерка го одбележа со фотка на социјалните мрежи под која напиша: „36 и не ми треба филтер“.

Инаку, актерката неодамна стана мајка и на свет го донесе синот Јаков.  

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...