Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Вака Никол Шерцингер ужива во сауна

Таа неделава ја помина дома со своето момче Том Еванс.

Сепак, Никол Шерцингер успеа да одви уште малку време уживајќи во сауна.

А тоа го сподели со нејзините фанови на социјалните мрежи.

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...