Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Никол Шерцингер и во петтата деценија гордо ги истакнува нејзините гради

Пејачката Никол Шерцингер важи за една од најзгодните жени на светот, а во петтата деценија тоа го докажува со својот изглед.

Имено, Никол неодамна споделила фотографија во тесна бела маица и шминка, а во прв план се нејзините бујни гради.

Нејзините фанови ја опсипувале со лајкови и комплименти: „Изгледаш прекрасно”, „Ти си нереална”, „Не е можно да изгледаш вака”…

Тоа што е интересно е дека Шерцигнер досега немала ниеден естетски зафат.

Потсетуваме, пејачката веќе неколку месеци е во среќна врска со поранешниот рагби играч Том Еванс.

https://www.instagram.com/p/CGTosw0DIxy/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...