Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Никол Шерцингер ЈА РАСПАЛИ МАШКАТА ФАНТАЗИЈА, ИЗГЛЕДА НЕРЕАЛНО (ВИДЕО)

Пејачката Никол Шерцингер очигледно не старее. Како што изминуваат годините таа станува се поубава и поубава и токму затоа важи за една од најубавите жени во светот, што го доажува тоа и  во петтата деценија од животот.

https://www.instagram.com/p/CGVU4AGDl6H/?utm_source=ig_embed

Никол повторно ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи со објавено видео од нејзе како ужива во морската вода.

https://www.instagram.com/p/CF-gP7ujDKi/?utm_source=ig_embed

Нејзините обожаватели ја опсипаа со лајкови и комплименти: „Изгледаш неверојатно“, „леле“, „не си реална“, „невозможно е да си толку стара“ …

https://www.instagram.com/p/CD9wtNND7o4/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Забава

Бил самец кој стареел и не очекувал дека ќе создаде семејство, но никогаш не се покајал ова што го направил. Џорџ Клуни во неодамнешно...