10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

МОДЕН ХИТ: Гучи продава искинати чорапи – ОД ЦЕНАТА ЌЕ ВЕ ЗАБОЛИ ГЛАВА!

Жените ширум светот мака мачат со хулахопките, затоа што некои се толку тенки што веднаш се кинат. Но модниот бренд Гучи сега продава токму такви чорапи. 

Овие хулакопки се потполно уништени, но Гучи смета дека не треба да завршат како ѓубре. За овој модел на чорапи, се разбира, доколку сакате да ги имате, треба да издвоите околу 160 евра. 

Останува да почекаме и да видиме кој прв ќе „плесне“ олку пари за искинати хулахопки и дали тие ќе го преплават светот.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести