Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МОДЕН ХИТ: Гучи продава искинати чорапи – ОД ЦЕНАТА ЌЕ ВЕ ЗАБОЛИ ГЛАВА!

Жените ширум светот мака мачат со хулахопките, затоа што некои се толку тенки што веднаш се кинат. Но модниот бренд Гучи сега продава токму такви чорапи. 

Овие хулакопки се потполно уништени, но Гучи смета дека не треба да завршат како ѓубре. За овој модел на чорапи, се разбира, доколку сакате да ги имате, треба да издвоите околу 160 евра. 

Останува да почекаме и да видиме кој прв ќе „плесне“ олку пари за искинати хулахопки и дали тие ќе го преплават светот.

најчитани вести

Македонија

Како што Заев се колнеше во „жицата македонска“, така и „жицата“ на првиот човек на ВМРО-ДПМНЕ не издржа многу. Две ипол години по донесувањето...

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Свет

Некои грешки во самостојниот третман на коронавирусот можат да му наштетат на организмот, па дури и да доведат до смрт, сподели лекарот и ТВ-презентер...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...