Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ ДОЖИВЕАЛА ТРАГЕДИЈА! Хитно реагирал ПСИХИЈАТАР, пејачката не можела да се опорави… (шок фото)

Марија Шерифовиќ ја посетила слаткарницата на својата мајка Верица Шерифовиќ во Крагуевац, за да научи да прави торта, но и се случил еден пех.

Пејачката со помош на мајкаи успеала да ја направи сојата омилена торта, на која била многу горда. Додека се радувала на својот успех, Марија со едната рака ја гушкала Верица, а со другата ја држела тортата, која и се лизнала и паднала на подот.

“Со денови неможам да се опоравам, после ова ништо повеќе нема да биде исто. Закажав кај психијатар да ми помогне да ја преживеам оваа тага“, рекла Марија во видео спотот на својот Јутјуб канал, откако и паднала тортата.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...