Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) ЕВА СЕ СОБЛЕЧЕ ТОПЛЕС а нејзините бомбастични гради ги покри со косата

Ева Падлок е една од најсексапилните манекенки.

Овој пат, убавицата ги полуде следбениците со неколку топлес фотографии на Инстаграм.

Своите бомбастични гради ги покри со косата додека очите на оние кои ја следат одат кон нејзиниот заден дел.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...