Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Синот на Аркан сподели фотографија и СО ГОРДОСТ СЕ ПОФАЛИ КАДЕ РАБОТИ (ФОТО)

Војин Ражнатовиќ, синот на покојниот Жељко Ражнатовиќ Аркан, е многу активен на социјалните мрежи, па често споделува настани од неговиот живот со неговите пријатели.

Овој пат тој се пофали на својот Фејсбук со работата што ја работи, а не криеше колку е горд што е дел од големата компанија специјализирана за електрични автомобили „Тесла“.

Свесен сум дека сум дел од најдобрата компанија во светот и бесконечно ќе настојувам да отворам претставништво и нови работни места тука во Србија и Црна Гора, напишал  гордо Ражнатовиќ на својот профил.

најчитани вести

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...

Забава

Атрактивната романска манекенка и актерка моментално ужива во љубовна врска со синот на богат италијански бизнисмен. Пред тоа? Пред неколку години, романската манекенка Мадалина Генеа...

Забава

Захиа Деар, која се прослави како малолетна проститка која меѓудругото спиела и со француските фудбалери Франк Рибери и Карим Бензема, денес е дизајнерка, модел,...