10 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

Луна Џогани е БРЕМЕНА: Еве како реагираше Марко кога дозна дека ќе стане татко (ВИДЕО)

Познатиот пар Луна Џогани и Марко Миљковиќ вчера откри дека го очекуваат своето прво дете.

Парот ја својот Јутјуб канал објави видео на кое се гледа како Луна му ја соопштува веста на својот партнер, по што следеа низа честитки и објави на Инстаграм.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести