Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Во студиото настапи тишина кога Гоца Тржан призна КОЛКУ ПАТИ ВОДЕЛА ЉУБОВ ЗА 24 ЧАСА

Гоца Тржан секогаш била без „влакна на јазикот“, па овој пат одговори на доста провокативно прашање.

Пејачката се согласи да каже колку пати водела љубов за само 24 часа, а многумина беа изненадени од одговорот.

Во тој момент, водителот започна да брои, а Гоца се согласи дека тоа е повеќе од 12 пати.

Да, толку пати сум водела. Не знам како би било сега, тој човек сега е постар, истакна Гоца во „Амиџи шоу“.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...