Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

АКО ИМАТЕ СЛАБО СРЦЕ НЕ ВЛЕГУВАЈТЕ ВО ОВАА ВЕСТ! Софија Вергара потполно го*а во када…

Глумицата Софија Вергара (48) кренала голема прашина со својата последна објава на Инстаграм.

Убавата глумица позирала потполно гола, во када со сапуница, со што не многу оставила за фантазија.

Интересни фотографии кои ги објавила, се спомен на минат сет, кога се сликала за насловна страна на познатиот магазин Vanity fair.

Следеле само комплименти под овие фотографии на позната глумица, а како за на крај од петата деценија може да се пофали со беспекорен и доста младолик изглед.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...