Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Бикот не е задоволен од финансиската ситуација, А ДЕВИЦАТА Е ПРЕД ИНТЕРЕСНО ПОЗНАНСТВО

Oвен
Работа
: Имате лоша соработка со колегите. Не успевате да најдете заеднички јазик, ниту решение за проблемите.

Љубов: Не сте сигурни во емоциите на саканата личност. Правите проблем таму каде што го нема.

Здравје: Раздразливи сте.

Бик
Работа:
 Финансиската ситуација не е онаква каква што сакате да биде. Ви недостасува финансиска сигурност. Размислувате што да направите по повод овој проблем.

Љубов: Емотивно во потполност сте исполнети.

Здравје: Проблеми со хормоните.

Близнаци
Работа:
 Не успевате да најдете заеднички јазик со колегите. Идеите кои ги сметате за генијални, другата страна ги одбива.

Љубов: На личноста која ви се допаѓа, не успевате да и пријдете.

Здравје: Солидно.

Рак
Работа: 
Во незгодна ситуација сте на работа. Надредените сакаат ваше мислење за идеи кои ви делуваат необично.

Љубов: Изненадувачко познанство во вас будат емотивни потреби.

Здравје: Ве стигнал заморот.

Лав
Работа:
 Вредни сте и амбициозни. Работите на решавање на стари проблеми и сигурни сте дека сте на вистинскиот пат да ги решите.

Љубов: Симпатијата ве заморува со приказна, и одбивате состанок.

Здравје: Потребно е добро да се одморите.

Девица
Работа:
 Добивате нова работна понуда. Толку сте воодушевени од неа што ја прифаќате веднаш.

Љубов: Ве очекува интересно познанство. Одамна не сте сретнале личност која ви се допаднала на прв поглед.

Здравје: Циркулацијата не е подобра.

Вага
Работа:
 Фокусирани сте на воспоставување на работна соработка со странци. Комуникацијата не е најдобро, но вие упорно одите кон своите цели.

Љубов: Емотивно не сте задоволни. Имате впечаток дека врската влегла во монотонија.

Здравје: Добро здравје.

Скорпија
Работа:
 Не ви се допаѓа ситуацијата на работа. Принудени сте да ги одработите обврсктие на начин кој ви се допаѓа.

Љубов: Една работа која ве чини среќен е тајната врска. Нетрпеливо го чекате следниот состанок.

Здравје: Солидно.

Стрелец
Работа:
 Ве очекуваат проблеми со финансиите. Тие негативно ќе се одразата и на работните планови.

Љубов: Во емотивна смисла немате никакви очекувања ниту аспирации. Ви годи самотија.

Здравје: Дисбаланс на хормоните.

Јарец
Работа:
 Имате тврдоглав став и не успевате да постигнете работен договор. Зборот компромис не е во вашиот речник.

Љубов: Емотивно сте задоволни. Имате потреба за интензивен однос.

Здравје: Проблеми со притисокот.

Водолија
Работа:
 Потребна ви е пауза од обврски. Имате впечаток дека сите грижи се на ваш грб.

Љубов: Партнерот ве разбира. Поради тоа го одложувате состанокот со него.

Здравје: Најмногу ви треба одмор сега.

Риби
Работа:
 Неповолната работна ситуација ја прифаќате лично, како исклучиво вие да сте одговорни за неуспех.

Љубов: Емотивно сте задоволни. Саканата личност го препознава вашето расположение и пробува да ве охрабри.

Здравје: Уморни сте.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...