Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

БИ И ПОЗАВИДЕЛЕ МНОГУ ПОМЛАДИ: Бабата на Дарко Лазиќ изгледа перфектно (ФОТО)

Вереницата на пејачот Дарко Лазиќ, убавата Марина Гагиќ покажа како изгледа нејзината мајка Александра, со што остави многумина вчудовидени.

Имено, свршеницата на Дарко Лазиќ позираше во автомобилот со нејзината мајка, а фотографијата ја објави на социјалните мрежи.

Многумина прaшаа дали ова е постарата сестра на Mарина или бабата на Дарко, коментирајќи за тоа како изгледа бабата на малиот Алексеј, која изгледа толку многу младолико и атрактивно, што  и многу помлади од неа би и позавиделе.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

По долго боледување на 51 година утринава почина Горан Костадиновски – Гокси, еден од основачите на групата Комити. Си замина еден голем Вардарец, еден...

Македонија

Груевски ќе се врати на чело на ВМРО ДПМНЕ. Целата операција со носењето на Мицкоски на чело на партијата на Конгресот во Валандово беше...