Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СЕ ПРШТИ ОД ГЛАМУР Милица Тодоровиќ прославила 30. роденден закитена со ЗЛАТО: Еве кои големи ѕвезди биле на славењето (видео)

Пејачката Милица Тодоровиќ прославила јубиларен 30. роденден во кругот на најблиските.

Пејачката блеснала во златен корсет и панталони, па со стајлонгот привлекла големо внимание кај сите присутни.

Пејачката ги собрала пријателите и членови на семејството, па во интимна атмосвера го прославила јубилејниот 30. роденден.

На роденденот присуствувале, Илда Шаулиќ, Марина Висковиќ, Славица Чуктераш, Стеван Анѓелковиќ и многу други, а Стеван во еден момент се фатил за микрофон и запела.

Малку е да се каже дека гостите биле весели, а пеачите со своите гласови атмосверата ја вжештиле.

https://www.instagram.com/p/CGadSCgiH0h/?igshid=1ipt4pr5i67gy

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк дознава дека уапсените се браќа од Кичево кои важеле за страв и трепет во градот. Се работи за Ариф и Шпенд Алили кои...

Македонија

До редакцијата на медиа.мк пред малку пристигна информација за спектакуларно апсење во Охрид , поточно на бензинската пумпа Окта. Според информациите со кои располагаме...

Македонија

Бледиот и исплашен израз на Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски кажа повеќе отколку прочитаните редови на однапред приготвените потсетници за најава на „катарзата“...

Македонија

Денес на прес конференција Христијан Мицкоски соопшти дека Воислав Зафировски од политичката партија Интегра преминува во Вмро Дпмне, за почеток како член, но не...