Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Вакво брутално деколте не сте виделе: СОРАЈА ГИ „ИСТУРИ“ НА МАСА ОГРОМНИТЕ ГРАДИ (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучевиќ објави фотографија од ресторан каде јаде шпагети, а носеше скудна комбинација од облека.

Всушност, како и во повеќето случаи, а сега ги истакна нејзините големи силиконски гради и деколтето кое изгледаше брутално.

Сепак,  следбениците забележаа и дека нејзиното лице повторно изгледа различно.

Во коментарите се пишува дека сигурно била на друга операција или претерала со фотошоп.

Повеќето се согласија дека таа повеќе не личи на себе!

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Македонија

Државната изборна комисија (ДИК) на денешната 89. седница ги потврди новите пратеници – Мирче Аџиоски во ИЕ5 од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова за Македонија“,...

Свет

Принцот Азим, син на султанот од Брунеи, починал на 38-годишна возраст, потврди владата на таа земја. Азим, кој бил четврти во редот за државниот...