Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

ШОКАНТЕН оглас на НОВОСАДСКИ ЖИГОЛО! Го закачил на дрво

Дами, короната ви здодеа? Згоден, нежен и дискретен жиголо на услуга. Првиот третман гратис, доаѓам на адреса… вака гласи огласот кој се најде закачен на дрво и тоа среде Нови Сад. 

Браво за креативноста и желбата да им се помогне на дамите, а и да се заработи некоја пара во ова време на беспарица и пандемија. 

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Груевски ќе се врати на чело на ВМРО ДПМНЕ. Целата операција со носењето на Мицкоски на чело на партијата на Конгресот во Валандово беше...

Забава

Теодора Џехверовиќ искрено се посрамоти кога откри дека истетовирала погрешен збор на ногата, па пораката што сакала да ја испрати доби сосема поинакво значење...