Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ХИТ ВИДЕО! „Жена од султана“ тргна заводливо да чекори, па падна во базен

Хитот кој ја протресе турбофолк сцената во соседството со наслов „Жена од султана“ некому му служи за да се развесели, некои снимаат пародии, а оваа девојка само сакаше да биде заводлива. Не сакаше слава, а ја доби неочекувано. 

Во хит видеото кое неколку дена ги „тресе“ социјалните мрежи се гледа девојка во црвено фустанче и чизми во истата боја, како игра на споменатата песна. Во еден момент почнува заводливо да оди мислејќи дека е на писта, е ама во занесот заборавила дека е на непознат терен и дека не знае каде е крајот на „пистата“. А тој поблиску од очекуваното… И наместо да заврши како филмска дива, кутрата се најде бо базен. Па сега се шеуваат на нејзина сметка и наместо „жена од султана“ ја нарекуваат „жаба од султана“… 

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

Државната изборна комисија (ДИК) на денешната 89. седница ги потврди новите пратеници – Мирче Аџиоски во ИЕ5 од ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова за Македонија“,...