Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Карлеуша не знае за граници – ПОЗИРАШЕ СО РАЗГОЛЕНИ ГРАДИ САМО ПО ГАЌИЧКИ (ФОТО)

Јелена Карлеуша е позната не само по својот провокативен став, туку и по својот имиџ, за кој би можело да се каже дека многу вложува во последните години. На своите настапи и објавите на Инстаграм, пејачката со задоволство го истакнува својот  неодолив сексапил, кој на неа станува се’ поизразен и пофатален со текот на годините.

Јелена секогаш имала  витка линија, долги нозе и извајано тело што многу девојки можат само да ги посакаат, но со текот на годините малку се здебели, а тие  неколку килограми вишок и ги прават облините уште поизразени, кои таа и самата се обидува да ги истакне.

Пејачката во новата објава на својот Инстаграм профил е сликана пред огледало само по долна облека. Провокативен црн комплет од тантела,  секси градник и гаќички кои ја истакнуваат линијата на нејзините широки колкови и само мала лента што го покрива меѓуножјето, додека свилениот пењоар од рамената паѓа над нејзините раце.

најчитани вести

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...