Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

С*ксапилната пејачка ги прошета градите – МАЖИТЕ ТЕШКО ДЕКА БИ ОДОЛЕАЛЕ (ВИДЕО)

Се сеќавате на сексапилната српска пејачка на која на настап и ставаа бакшиш во танга гаќичките? Атрактивната Душица Грабовиќ не престанува со провокациите, па црнокоста секс бомба повторно се претстави во предизвикувачко издание.

Таа сподели видео за своите следбеници на „Инстаграм“ во кое изгледа повеќе од провокативно. За оваа пригода Душица носи црн фустан, кој ја истакнува нејзината извајана фигура и секско, бујните облини. И одзади и однапред. Особено впечетливо е „до папокот“ отвореното деколте од кое речиси излегуваат огромните природни гради на пејачката, додека таа гордо чекори, врцкајќи се лево-десно, како да е на модна писта.

Цицлеста парада, на која вистинските мажи тешко дека би можеле да одолеат и останат рамнодушни.

https://www.instagram.com/p/CGQUIEwj8On/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Забава

Секси адвокатката, Редона Кочи ги полуди нејзините следбеници со жешки фотографии на социјалните мрежи. Таа позираше скрос гола друга девојка покриени со ливчиња од...

Македонија

Игор Дурловски, пратеник на ВМРО-ДПМНЕ и носител во изборната единица 5 на “Коалицијата за Обнова на Македонија “ доцна синоќа преку Фејсбук објави дека...

Македонија

Носителот во петтата изборна единица на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Игор Дурловски поднесе оставка од пратеничката позиција. Оставката ја објави на својот профил на Фејсбук....