Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ВИДЕО) Најсексапилната адвокатка од Албанија се пофали со жешко видео од када полна со рози

Адвокатката, Редона Кочи е позната како една од најсексапилните жени во Албанија.

Неодамна, Редона го запали инстаграмот објавувајќи провокативно видео.

Таа позираше гола лежејќи во када, која е исполнета со вода и покриена со многу рози.

Во еден момент додека правеше заводливи потези, сексапилната адвокатка ги извади своите бомбастични гради од водата што ги покриваше со нејзините раце, не оставајќи простор за имагинација.

https://www.instagram.com/p/CGTL-gKAXHQ/

најчитани вести

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Забава

Секси адвокатката, Редона Кочи ги полуди нејзините следбеници со жешки фотографии на социјалните мрежи. Таа позираше скрос гола друга девојка покриени со ливчиња од...

Македонија

Игор Дурловски, пратеник на ВМРО-ДПМНЕ и носител во изборната единица 5 на “Коалицијата за Обнова на Македонија “ доцна синоќа преку Фејсбук објави дека...