Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СТРИПТИЗЕРКИ, МНОГУ ДРОГА И АЛКОХОЛ за роденденот на Карди Би (ФОТО)

Американската раперка Карди Би (28) на 11 октомври го прослави својот 28-ми роденден и организираше забава што може да се опише само како „блуд и разврат“.

Славната раперка го прослави својот роденден во Лас Вегас со своите пријатели и сопругот Офсет (28), од кого наводно се разведува, а на забавата застапени биле стриптизети, многу алкохол и дрога.

Таа објави на социјалната мрежа Инстаграм видеа и фотографии на кои може да се види како „ужива“ во бел фустан со сребрен корсет, а она што го истакна е нејзината бујна позадина која сите ја гледаа.

https://www.instagram.com/p/CGQ1blaAlQ_/?utm_source=ig_embed

Карди цело време играше со нејзиниот сè уште легален сопруг, додека на 16 септември оваа година, таа ги пополни документите за развод, па падна сочен бакнеж.

https://www.instagram.com/p/CGOzFXKAJ3o/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

По долго боледување на 51 година утринава почина Горан Костадиновски – Гокси, еден од основачите на групата Комити. Си замина еден голем Вардарец, еден...