Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Се огласи новата девојка на Бред Пит – ЕВЕ ШТО ИМ ПОРАЧА ЗЛОБНИЦИТЕ

Холивудскиот актер Бред Пит неколку месеци ужива во љубовната врска со неговата девојка Никол Потуралски.

Бред наскоро ќе има нова парница поради старателството над децата од бракот со Анџелина Џоли.

Меѓутоа, новата девојка на актерот изминатиот период често на социјалните мрежи добиваше негативни коментари и напади, па иако досега не се огласуваше, сега таа се огласи им ја затвори устата на сите.

Поздрав до сите. Се прашувам зошто луѓето оставаат злобни коментари на социјалните мрежи? Која е целта на тоа? Се обидувам да ја сфатам суштината на таков коментар, порача Никол на Инстаграм.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Христијан Мицкоски со особено внимание гледа на предвремените градоначалнички избори во Штип како последена сламка за спас. Во изминатите денови Мицкоски организираше неколку протести...

Македонија

Во акција на Одделот за криминалистичка полиција при БЈБ на МВР кај градските гробишта во Охрид се запленети над 100 килограми марихуана. Според нашите...

Македонија

Платениот убиец од Никшиќ Петар Мујовиќ 19), кој беше уапсен пред три дена, на полициското рочиште призна дека му биле исплатени половина милион евра...