Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Сандра Африка изненади со новиот имиџ – ИЗГЛЕДА КАКО ДА ИМА 16 ГОДИНИ (ФОТО)

Српската пејачка е позната по тоа што ретко експериментира со својот изглед, но овој пат речиси го привлече целото свое внимание околу себе.

Имено Сандра Африка не ја смени својата боја на коса, но фризурата и тоа како, па затоа и предизвика бурни реакции во јавноста.

Пејачката направи шишки со што сега изгледа дури десетина години помладо, а фановите веднаш го забележаа тоа.

„Изгледаш како да имаш 16 години“, се само дел од коментарите, погледнете.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

По долго боледување на 51 година утринава почина Горан Костадиновски – Гокси, еден од основачите на групата Комити. Си замина еден голем Вардарец, еден...