Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

РОДИВ ДЕТЕ КОЕ НЕ ПРЕЖИВЕА“: Сузана Манчиќ прв пат за потресени детали кој никој не ги знаел

Сузана Манчиќ не е личност која премногу зборува за својот живот, но пред неколку дена ги изненадила сите со признавање во тек на една емисија.

Сузана за време на разговор на тема која неодамна ја потресе Америкам кога славниот пејач Џон Ленџенд и неговата девојка Криси Тајген го изгубиле бебето, прв пат јавно прозборела за тешки моменти во својот живот

Имено, водителката изјавила дека се сочуствува со познатиот пар и дека позната и е болката бидејќи самата поминала низ истата ситуација.

– Јас ја доживеав истата ситуација. Се сеќавам и ќе се сеќавам цел живот, но несакам ваква врста документи. Родив дете кое не преживеа. Можеби ова не требаше да го кажам. Лежиме ние шест жени, доаѓа посета, се носат мали садови, во нив храна, тетки, стриковци… и велат “Видија Сузана Манчиќ“, тоа е исто како социјална мрежа, а тоа беше само моја болка – рекла Сузана.

најчитани вести

Забава

Марија Шерифовиќ ја посетила слаткарницата на својата мајка Верица Шерифовиќ во Крагуевац, за да научи да прави торта, но и се случил еден пех....

Забава

Овен Ноември носи хармонични моменти со семејството, пријателите и партнерот. Наоѓате утеха во нив, и секогаш кога имате лош ден, тие се тука за...

Забава

Актерката Јелена Јованова или како што уште сите ја знаат – Јелена од Драчево, поради ликот кој го толкуваше во серијата „Преспав“, денес слави...

Балкан

Директорот на Клиничкиот центар во Крагуевац, д-р Предраг Саздановиќ, за РТС вели дека епидемијата полека се шири насекаде во Србија. Тој исто така посочува...