Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Дали Мадона НАВИСТИНА Е ВОНЗЕМЈАНИН (ФОТО)

Поп-иконата Мадона се чини дека не може да прифати дека годините одамна ја стигнаа, па отиде во сосема друга крајност во својата желба за младешки изглед.

Мадона сакаше да ја подигне свеста за гласањето пред политичките избори во САД, сепак, вниманието се насочи кон една сосема друга страна. Сите го коментираа нејзиниот изглед и се прашуваа дали станува збор само за филтри за обработка на фотографии или таа е целосно уништена од естетските корекции.

За нејзините обожаватели кои не се толку заинтересирани за политика, далеку поинтересно е што пејачката не личи на себе, па нејзиниот профил беше преплавен со многу непријатни коментари: „Каков филтер, ова не е мојата кралица“, „Изгледаш како вонземјанин од холивудските филмови“. „Пластичниот хирург завршил лоша работа“, „Дали е ова реално? … се само некои од коментарите со кои се соочи Мадона.

https://www.instagram.com/p/CGOGLg7hx6n/?utm_source=ig_embed

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во моментов се вршат претреси на повеќе локации во Скопје за сузбивање на меѓународната организирана криминална група, а во врска...

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...