Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ВИДЕО) Марјана Станојковска изведе ЖЕЖОК ТАНЦ во стилот на Џенифер Лопез

Многумина од вас ги виделе танцувачките способности на атрактивната водителката Марјана Станојковска.

Таа учествуваше ѝ во шоуто „Танц со ѕвездите“ каде имавме прилика да видиме дека има талент за танцување.

Атрактивната водителка на својот профил на Инстаграм овојпат објави видео на кое танцува на песната од Џенифер Лопез и Малума „Pa ti“ која е доста популарна на Тик Ток, но и на останатите социјални мрежи.

Овој така наречен „Dance challenge“ Маријана го изведе совршено.

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Груевски ќе се врати на чело на ВМРО ДПМНЕ. Целата операција со носењето на Мицкоски на чело на партијата на Конгресот во Валандово беше...

Забава

Теодора Џехверовиќ искрено се посрамоти кога откри дека истетовирала погрешен збор на ногата, па пораката што сакала да ја испрати доби сосема поинакво значење...