Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

БЕКВАЛАЦ УЛОВЕНА ВО АКЦИЈА (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац е сама подолго време, но шпекулациите дека си фатила нов дечко ги запалија социјалните мрежи откако се појавија снимки како се бакнува со непознат маж во преполно кафуле.

Овој момент го забележа сосема случајно синоќа Маша Терзиќ, ќерката на Звездан Терзиќ, која ја снимаше пејачката додека изведуваше еден од нејзините најголеми хитови „Мали сигнали“. Во еден момент, ѕвездата бакна непознат човек, пред целото кафуле.

https://www.instagram.com/p/CF68wyan79L/?igshid=cnxdnhn818en

Она на што сите се надеваа е дека Ната конечно го смени својот емотивен статус и дека во нејзиниот живот се појави нов маж. Сепак, вистината е сосема поинаква. Еден од нејзините најблиски пријатели го славеше својот роденден, а бидејќи таа и непознатиот млад човек се „неразделни“ и блиски пријатели со години, овој бакнеж не падна така тешко.

Бакнежот ги запали социјалните мрежи, но веста дека  фатила ново момче за жал е лажна.

најчитани вести

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...