Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Деми Роуз по бикини од кое ЗАСТАНУВА ЗДИВОТ

Таа има милиони следбеници на Инстаграм благодарение на нејзините фотографии.

И така, Деми Роуз во неделата се појави како позира по костими за капење на Малдивите.

Избраните парчиња облека на британската манекенка овој пат и ги покрија рацете, но речиси целосно и ги отркија интимните делови од нејзиното тело.

најчитани вести

Македонија

Митко Јанчев, актуелниот градоначалник на Кавадарци најавува нова кандидатура на локалните избори кои ќе се одржат наредната година, но останува енигма дали тоа ќе...

Свет

Корона вирусот може да предизвика намалување на когнитивните функции на мозокот, се наведува во новата студија која ја цитира „Тајмс“. Конкретно пациентите кои се...

Македонија

Митко Јанчев пред малку повика на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ каде ќе се бара оставка од Мицкоски. “Почитувани, Митко Јанчев, претендент за претседател...

Македонија

ИТНО! ИТНО! ИТНО! Потребна е донација од крвна плазма од пациент со крвна група НУЛТА НЕГАТИВ кој веќе го прележал COVID-19! Донацијата е потребна...