Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Ваков ЗАДНИК на 47 години може да има само Цеца

Светлана Цеца Ражнатовиќ , со пријателите и сестрата Лидија, замина на одмор во Аја Напа, каде што е сопственик на луксузна вила.

Пејачката веќе некое време ужива во сончањето и прекрасните плажи, а таа објави „провокативни“ “ видеа на Инстаграм од јахтата.

Цеца „конечно“ го покажа својот задниk. Погледнете како изгледа „тоа“, за потсетуавње таа има 47 години.

https://www.instagram.com/p/CGKlTQIBh-I/?igshid=1v98uz8cg4c42

најчитани вести

Македонија

Медиа.мк ексклузивно дознава дека во тек е голема полициска акција во која се апсат дилери и насилници во Кавадарци, запленета е одредена количина на...

Македонија

Во своето гостување во телевизија Стар, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски не сакаше многу да го коментира градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев кој го...

Македонија

Груевски ќе се врати на чело на ВМРО ДПМНЕ. Целата операција со носењето на Мицкоски на чело на партијата на Конгресот во Валандово беше...

Забава

Теодора Џехверовиќ искрено се посрамоти кога откри дека истетовирала погрешен збор на ногата, па пораката што сакала да ја испрати доби сосема поинакво значење...